Поради

Як підготуватися до іспиту , щоб знання залишилися в пам'яті надовго, а не зникли наступного дня? Це запитання цікавить не лише студентів, а й психологів, освітян та когнітивістів. Більше того, вони активно шукають відповіді, і на сьогодні вже доведено кілька стратегій ефективного навчання. Тому EdEra розпочинає серію матеріалів, у яких ми крок за...

Зазвичай, ігри сприймаються як спосіб розважитися - але все змінюється, коли мова заходить про серйозні ігри (serious games). Виявляється, бажання грати та задоволення, яке приносять ігри, допомагають вирішити глобальні проблеми людства. Розповідаємо про ігри, успіхами в яких не соромно похвалитися перед бабусею.

У серії матеріалів, присвячених ефективному навчанню, ми розповіли про навчальні стратегії: повторення, чергування різних типів завдань, постановку запитань, поєднання різних форматів навчального матеріалу та ведення конспектів. Це - заключна стаття. У ній ми узагальнили окремі стратегії та склали покрокову інструкцію, що допоможе навчатися...

Уявімо, що ви отримали базові знання з певної теми. Настав час переходити до складніших концепцій. Щоб їх опанувати, потрібно не тільки добре розуміти матеріал, але й уміти будувати зв'язки між уже вивченим та новою інформацією.

Щоб завжди все встигати, важливо правильно організувати кожну частину дня. Наприклад, прискорити виконання домашнього завдання можна, дотримуючись цих принципів: