Як полюбити вчитися

03.10.2021

  Якщо у вас є проблеми з навчанням, то ось декілька порад про те, як зробити цей процес веселим і отримувати задоволення.

1. Вчіться в першу чергу для себе, а не для того щоб здати іспити

Більшість людей думають, що повинні вчитися, в іншому випадку вони не зможуть вступити в університет, знайти хорошу роботу і так далі. Це перша помилкова думка. Розвивайте в собі інтерес до того, що вивчаєте у школі. Наприклад, історія. Цей предмет може бути дуже захоплюючим, якщо ви уважно слухаєте вчителя і думаєте не тільки про те, як здати іспит.

2. Сходіть в магазин канцелярії. Купіть собі великий і красивий блокнот з крилатим виразом (або щось в цьому роді) на обкладинці, також купіть різнокольорові ручки, маркери, стікери та інші канцелярські приладдя, які можуть вам знадобитися! Це допоможе мотивувати себе.

3. Наведіть порядок в кімнаті! Можливо, у вас немає бажання вчитися через безлад у вашій кімнаті. Схоже на правду? У будь-якому випадку, це відволікає. Просто зробіть прибирання і наведіть порядок на робочому столі і книжковій полиці, розклавши там всі необхідні матеріали для навчання.

4. Багато хто думає, що музика і навчання - не сумісні. Але потрібно мати на увазі, що це судження справедливо не для будь-якої музики! Створити плей-лист, включіть в нього пісні без слів. Наприклад: мінімал, чіл-аут, техно, класику або джаз. Мова йде про інструментальної музики. Не слухайте музику під час навчання без підготовленого плей-листа, тому що так ви будете постійно відволікатися, вибираючи відповідну пісню.

5. Переконайтеся, що коли ви вчитеся, двері у вашу кімнату зачинені. Таким чином, вам не буде заважати шум, що доноситься з інших кімнат, і ви будете здатні зосередитися на навчанні.

6. Використовуйте різнокольорові ручки, стікери і так далі. Запишіть важливу інформацію клеяться на листочках і приклейте їх у своєму блокноті.

7. Займайтеся з друзями, якщо це допоможе досягти позитивного результату. Ви зможете краще мотивувати себе, відчуваючи чиюсь підтримку. Однак, якщо друзі вас тільки відволікають, тоді потрібно так розподілити свій час, щоб встигати і займатися, і відпочивати.

8. Веселіться! Вчитися - це не значить нудно проводити час. Просто кожен день намагайтеся використовувати свої знання у повсякденному житті. Вивчіть назва квітки, історію вашої місцевості і так далі. Знання - всюди!