ОСВІТНІ ВЕБ-РЕСУРСИ

Представлено добірку освітніх ресурсів, що розміщені в мережі Інтернет на допомогу учителю у підготовці до основних шкільних програмних предметів.

Освітні веб-ресурси (ОВР) - це інформаційні ресурси освітнього характеру, які розміщенні у веб-просторі локальної чи глобальної мережі у вигляді різних форматів (текстового, графічного, архівного, аудіо та відео форматів і т.д.). ОВР відрізняються від інших ресурсів тим, що вони безпосередньо стосуються освіти, навчального процесу, окремої предметної галузі. Як відомо, освіта особистості - це сукупність систематизованих знань, умінь, навичок, поглядів і переконань, набутих у результаті навчання в навчальному закладі або шляхом самоосвіти.

Освітні портали

https://osvita.ua Освітній портал "Освіта.UA".
https://education-ua.org Портал громадських експертів "Освітня політика".

https://shodennik.ua Інтернет-проект, метою якого є створення єдиної освітньої мережі для всіх учасників освітнього процесу.

https://ukped.com Українська педагогіка.
https://www.ednu.kiev.ua "Освіта в Украіні. Цей сайт представляє усі українські інформаційні ресурси, що пов'язані з освітою (за словами власників).

https://myeducation.com.uaПотужний незалежний освітній ресурс, основною метою якого є допомога у отриманні якісних освітніх послуг кожною людиною протягом життя.

https://www.uroki.net Метою даного сайту, є допомога молодим і починаючим вчителям у складанні поурочно і тематичного планування, сценаріїв шкільних свят, в розробці відкритих уроків з різних шкільних предметів, класних годин.

https://metodportal.net Методичний портал.

https://timo.com.ua Тестування і моніторинг в освіти.

Сайти для дітей

Електронні бібліотеки 

https://www.nbuv.gov.ua Нацiональна бiблiотека Украiни iменi В.I.Вернадського.

https://www.twirpx.com Електронна бібліотека.

https://metodportal.net Методичний портал.

https://www.nbuv.gov.ua/portal Наукова періодика України (журнали та збірники наукових праць)

https://padabum.com Безкоштовна електронна бібліотека.
https://edu-lib.net Онлайн-бібліотека навчальної літератури.
https://portfel.at.ua 
Усі шкільні підручники.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!