Як швидко зробити домашнє завдання?

26.09.2021

Щоб завжди все встигати, важливо правильно організувати кожну частину дня. Наприклад, прискорити виконання домашнього завдання можна, дотримуючись цих принципів:

1. Чітко визначай час. Встанови на будильнику час початку і закінчення роботи над домашнім завданням. Не забувай за допомогою таймера налаштовувати «перерви» по 10 хвилин на кожну годину роботи.

2. Мотивація. Налаштуйся на те, що виконання домашньої роботи - це передусім можливість закріпити отримані на уроці знання. А також перевірити, чи все тобі зрозуміло в новому матеріалі.

3. Планування. Обов'язково записуй всі завдання в щоденник. Коли берешся до виконання, починай з найбільш легких для тебе завдань і поступово переходь до найскладніших. Об'ємні завдання (наприклад, твір) розбий на кілька етапів і розпиши їх виконання по днях.

4. Концентрація. Щоб зосередитися, прибери всі відволікаючі фактори: вимкни ігри, закрий вкладки з соцмережами і чати, вимкни телевізор і музику.

5. Самодисципліна. Дотримуйся створеного тобою розкладу: під час навчання повністю зануритися в процес, а на «перервах» можна попити чай, поговорити з друзями або прочитати цікавий пост. Між іншим, відпочинок здасться приємнішим, якщо під час роботи будеш викладатися на всі сто.

6. Ефективність. Пам'ятай, що твоя мета не відсидіти належний час над підручником, а встигнути швидко і правильно виконати всі завдання. Адже домашня робота - лише частина розкладу, де має бути місце для хобі і відпочинку.