Поради

Не дарма кажуть, що звичка - друга натура. Штучно сформувати «нову особу» так само складно, як позбавитися від існуючої.

Якщо у вас є проблеми з навчанням, то ось декілька порад про те, як зробити цей процес веселим і отримувати задоволення.

1. Визнач з чого почати. Подивися в щоденнику або запитай у вчителя, за яку тему у тебе погані оцінки, і почни штурм звідти. Не потрібно зубрити, важливо зрозуміти, побачити зв'язок з іншими темами і розділами.

Продовжуємо серію матеріалів, присвячених ефективним навчальним стратегіям. У попередній статті ми розглядали повторення та дізналися, чому це - запорука продуктивного навчання. Сьогодні ж проаналізуємо чергування - розберемося, як виконувати вправи, тести та практичні завдання максимально ефективно.

У попередніх матеріалах ми розповідали про навчальні стратегії повторення, чергування різних типів завдань і навчання за допомогою запитань. А ви колись помічали, що перегляд якісної анімації допомагає опанувати тему краще, ніж 10 сторінок підручника? Якщо так, то наступна стратегія - стратегія поєднання - вам уже знайома. Розберемося, чому це...