Гурток МАН "Основи науково-дослідницької діяльності"


https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0441-21#Text

НОВИНИ

У МАН Київщини підводимо підсумки 2020/2021 навчального року! Приєднуйся до яскравого фінального свята спільноти Київського обласного територіального відділення МАН України "Віват, досліднику, віват!" Прем'єра о 15.00 2 червня на каналі YouTube КОКПНЗ "Мала академія наук учнівської молоді".

У програмі онлайн івенту:

  • віншування переможців конкурсів, інтелектуальних змагань і турнірів;
  • мотиваційні звернення успішних особистостей, випускників МАН;
  • вітання команди Київщини на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;
  • море посмішок і позитиву.
  • https://youtu.be/IYBf2il8VKkЗапрошуємо учнів 8-11 класів взяти участь у роботі профільної наукової школи з фізики.Перша сесія школи відбудеться онлайн (платформа Zoom) 23 січня 2021 року о 15:00.Тема зустрічі: «Наукові дослідження у фізиці та астрономії».Науковці - спікери школи - презентують актуальні напрями наукових досліджень з фізики та астрономії. Практична частина зустрічі містить експерименти з основних розділів фізики: механіки, оптики, електромагнетизму, молекулярної фізики, досліди з рідким азотом.Для участі в роботі профільної наукової школи необхідно до 20 січня 2020 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/ptpKbDaW3QBoqh2HA


Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Київським академічним університетом у січні - травні 2021 року реалізовує курс «Цікава фізика» в рамках Всеукраїської профільної фізичної школи з використанням дистанційних технологій.
До участі запрошуються учні 8 - 11 класів закладів загальної середньої освіти. Для реєстрації необхідно заповнити онлайн анкету розміщену за посиланням https://forms.gle/UWYUdKvFUWS5XLaa8.
Програмою курсу передбачено лекційні заняття, приклади і задачі, самостійна робота.Метою курсу є представити фізику як цікаву, логічну, послідовну та просто красиву науку про навколишній світ. Поставлена мета досягається ретельним відбором цікавих тем, прикладів та задач із повсякденного життя навколо людини, та спирається на сучасні методи викладання фізики: експеримент та теоретичні пояснення явищ, інформацію про цікаві для учнів питання з оточуючого світу, як ціль для наступних кроків у вивченні фізики.Дедлайн реєстрації - 18 січня 2021 р.
Старт курсу - 19 січня 2021 року о 18.00 год.Навчання здійснюватиметься на платформах Google Classroom, Zoom.Про зарахування у навчальну групу учні будуть повідомлені на електронну адресу, зазначену в особистій заявці.Лекції відбуватимуться щовівторка на платформах Zoom, Google Classroom.Теми курсу:1. Рух навколо нас. Маятник Фуко.2. Відносність руху. 3. Статика й рівновага.4. Тиск.5. Рух по балістичній траєкторії.6. Ядерні та термоядерні реакції.7. Чорні діри та радіус Шварцшильда.8. Стратегія гри в битки.9. Фізичні парадокси.Курс безкоштовний.1 заняття Лекція «Рух навколо нас. Маятник Фуко» відбудеться 19 січня о 18:00 для учнів 8-9 класів.Дізнайся про дивовижні факти та явища, які зустрічаєш майже щодня. Деякі важко описати, хоча насправді вони зовсім нескладні для розуміння.

  • Ми покажемо, як правильно встановити маятник Фуко й описати експеримент.
  • Побудуємо справжню модель і продемонструємо процес з різних сторін!
  • Пояснимо експеримент з точки зору фізики і розв'яжемо задачі.
  • Дізнайся, як виглядає маятник, його конструкції та де його шукати.
  • Розкажемо, як в коливанні кульки побачити обертання Землі, описати це математично та які ще явища повсякденного життя можна описати подібним чином.


Гурток діє на базі Васильківської зош І-ІІІ ступенів 6.

Керівник гуртка: Трьохбратська Марія Сергіївна

Староста: Марченко Вадим

Дні роботи гуртка: Понеділок та Середа

Гурток діє з жовтня 2019 року

Програма за якою процює гурток:

https://man.gov.ua/files/49/%D0%9F%D1%80-%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D0%B8%D0%BF.3+_%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE_.pdf

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!