ЗНО на всі 200

04.10.2021

Мобільні додатки для підготовки ЗНО Фізика.

1. Додаток «Фізика ЗНО» буде корисним старшокласникам під час підготовки до іспитів і здачі тестів ЗНО з фізики.

В додаток «Фізика» увійшли тести ЗНО з фізики всіх років, а також пробне тестування з відповідями. Це майже 650 задач з фізики. Користувач може скористатися фізичними формулами, основними поняттями з фізики і константами.

Фізика ЗНО

https://bit.ly/2AMTfuM

2. "ЗНО 2018 Комплекс". Ви можете знайти матеріали для підготовки до ЗНО з наступних предметів: Українська Мова, Українська Література, Історія України, Географія, Математика, Англійська Мова, Біологія, Фізика та Хімія.

В Додатку "ЗНО 2018 Комплекс" присутні наступні розділи: теорія, термінологія, хронологія, аналізи творів, формули, персоналії, твори, та багато іншого.

ЗНО 2018 Комплекс

https://bit.ly/2RyABkL

3. Фізика - Формули - це довідник термінів, формул і таблиць по шкільній програмі за 7-11 клас.

У довіднику Ви зустрінете теорію, терміни і формули.

Скачай додаток і ти підготуєшся до іспитів і олімпіад з фізики. Займайся з мобільного телефону або планшета, без інтернету!

Фізика - Формули 2019

https://bit.ly/2ssuLT1

4. Бетафізікс. Напиши умови задачі чи питання, або просто сфотографуй і штучний інтелект моментально підкаже рівняння, закони та формули з фізики, які необхідні для вирішування або відповіді.

Розумний довідник з фізики покаже відомі закони, табличні значення і постійні величини.

Бетафізікс допоможе тобі виконати домашні завдання, підготуватися до ДПА або ЗНО з фізики. Воно допоможе вивчати фізику, зробить її простою і зрозумілою.

Відзнач формули, які ти хочеш збереги на майбутнє або знадобилися для вирішення задачі або відповіді на питання. Це допоможе не тільки тобі, але і зробить штучний інтелект ще розумнішим.

Бетафізікс - фізика: формули та вирішувач задач

https://bit.ly/2ihK7HG

5. Физика - формулы, справочник

https://bit.ly/2VRq9TX

6. Тесты по физике

https://bit.ly/2APKWy8

7. "Фізика. Супертренінг" включає в себе три розділи. Перший розділ називається "Формули", він містить формули з різних тем фізики. Другий розділ називається "Доп. Матеріал", в ньому містяться таблиці з різними даними необхідними для вирішення завдань. Третій розділ називається "Завдання". У цьому розділі будуть публікуватися завдання з докладним рішенням. Також будуть додані рішення завдань централізованого тестування (ЦТ) з фізики і олімпіадні завдання.

При додаванні нового завдання на новий пристрій прийде повідомлення.

"Фізика. Супертренінг" - це програма, яка буде корисно не тільки старшокласникам, але і всім, хто вивчає фізику, а також учителям, студентам і викладачам.

Физика. Супертренинг

https://bit.ly/2FrESji

Портал відео на youtube. "Вне школ"

https://www.youtube.com/channel/UCnP5owaUDpEQSofywAOsWHw

 

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!